Katalog

2022 Katalog

Unideck Kartela

Latygrund Kartela

Gemina Kartela

Pigmenta KartelaWOODSOL INDUSTRIAL


WOODSOL INDUSTRIAL
Nem veya UV ışınlarına maruz kaldıkları takdirde, pencereler ve kapılar gibi boyutsal olarak sabit yapı elemanlarında kalıcı koruma sağlamak için yüksek kaliteli boya ve vernik gereklidir. WOODSOL INDUSTRIAL tam da bu zorlukların üstesinden gelen ürün yelpazesine sahiptir.

WOODSOL INDUSTRIAL standartlarını ekonomik ve kaliteli bir bakış açısından belirler.
İyi yapılandırılmış ürün yelpazesi ve süper transparan özellikte olan vernikleri aracılığıyla kaplama kalitesini arttırır. Hızlı uygulama ve seri üretimler için teknolojik çözümleri ile depolama, zaman ve malzeme açısından büyük tasarruf sağlar. Üreticiler bu nedenle son teknolojiyle en iyi şekilde kullanılan üretim süreçleri arasından çalışma metodlarına göre seçim yaparlar. Hızlandırılmış kuruma sistemleri için uygunluğu sayesinde, kısa montaj süreleri ile zamandan tasarruf edilirken son katların dış hava şartlarına karşı direnci de güvence altına alınmış olur.


Konusunda uzman Ar- Ge kadromuz ile size özel ürün çözümleri sunan WOODSOL INDUSTRIAL tercih edenler, farklı hava şartlarının yanısıra çok çeşitli iklim bölgelerindeki denenmiş ve test edilmiş ürünler sayesinde muhteşem yüzey kalitesi ve performans elde ederler.