Katalog

2022 Katalog

Unideck Kartela

Latygrund Kartela

Gemina Kartela

Pigmenta KartelaModern Tasarımlar, Yenilikçi Malzemeler


MÜKEMMEL BOYAYA ULAŞMAK
Boya ve vernik kaplama sistemleri bitmiş ürünün sadece küçük bir bölümünü temsil etmektedir, ancak büyük önem taşımaktadır. Bu alanda uzman WOODSOL ekibi her zaman bu amaç uğrunda mükemmel sonuçlara ulaşmak için çaba göstermektedir.


MÜKEMMEL KORUMA AMA NASIL?
Tüm fonksiyonel gereksinimleri karşılamanın yanı sıra fabrika uygulamaları için özel olarak tasarlanmış ürün ve hizmetlerin bütünüdür.

SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTE
Müşteri ilişkileri, ürün kalitesi kadar önemlidir. Bu yüzden müşteri ilişkilerine özel önem veriyoruz. Uzun dönemde gerçekleşen sıkı ortaklıklar, yakın işbirliği ve değişim süreçlerine adaptasyon ile mümkündür.
Başarılı bir iş ilişkisi için iki faktör çok önemlidir. İlk olarak kapsamlı bir şekilde dünya çapında satış ve hizmet odaklı destek sunmak, diğeri ise, alanında eğitimli profesyonellerin teknik sorunlar ile ilgili olarak müşterilere birebir yardımcı olması, açık ve hızlı bir şekilde bilgi aktarımını sağlayarak çözüme ulaştırmasıdır. Hızlı ve tam vaktinde çözümler için bize güvenebilirsiniz. Boya ve vernik alanındaki ortaklıklarımızın yanı sıra, makine ve tesis üreticileri ağının da bir parçasıyız.
Seri üretime yönelik simulasyon çalışmalarının yapılması için gerekli alt yapıya sahip teknoloji uygulama merkezimizde sizleri karşılıyoruz.
Yenilikçi çözümlerin geliştirilmesi hammadde ve teknoloji tarafında olduğu gibi üretici firmalarla da iyi iletişim ile birlikte güçlü yetenekler gerektirir. Bilinmesi gereken nokta müşterilerin ihtiyaçları ve mümkün olanı en iyi şekilde anlamak ve anlatmaktır. Örneğin, üretim sürelerinin azaltılması yenilikler için teşvik edicidir. Çağımızda en önemli maliyet zamandır. Yüzey işlem malzemesi yüksek kalitede üretilen pencere ve doğramaların kartvizitidir. Bu temel satın alma kriteridir ve ortaklaşa çalışmalarla birlikte müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu nedenle yüzey işlem malzemelerinin kalitesinden ödün vermemek gerekir.